Autor: SimplBooks • 13. mai 2021

SimplBooks raamatupidamistarkvara

SimplBooksis on olemas väikeettevõtjale kõik vajalikud moodulid ning seda soodsa kuutasu eest! Seejuures palgaarvestuse moodulit saad kasutada ka kõige väiksema Start paketiga.

SimplBooks veebipõhine raamatupidamistarkvara sobib kasutusmugavuse ja soodsa hinna poolest nii väikeeettevõtetele kui ka raamatupidajatele. Juba üle 10 000 kasutaja usaldab meie tarkvara ja see arv kasvab kiiresti. SimplBooksis saad Start paketiga kasutada kõiki mooduleid (palgamoodul, laomoodul, tootmismoodul, põhivara arvestus, raportid, tehingud), saata mugavalt ja kiirelt välja müügi- ja ostuarveid, teha palgaarvestust kuni 3 töötajale, lisaks palju automaatikat ja hulganisti mugavat funktsionaalsust. Kasutusjuhendid on lihtsad ja arusaadavad ning meie kasutajatugi vastab hea meelega sinu küsimustele nii telefoni kui e-maili teel ning seda kõike soodsa kuutasu eest (14,90 €/ kuu+km). Ettevõttes töötab rohkem kui 3 töötajat? - Pole probleemi, Premium paketiga saad palkasid arvestada piiramatule arvule töötajatele.

SimplBooksiga on lihtne oma raamatupidamisel silma peal hoida – saad luua erinevate õigustega kasutajad näiteks raamatupidajale ja müügiosakonnale. Konto loomisel juhatab programm sind mugavalt läbi vajalike seadistuste, peale mida saad juba kasvõi kohe esimese müügiarve koostada ja välja saata. Võimalus valida kas valmis arvekujunduste hulgast või ise kujundada endale sobivad arvepõhjad. Soovid e-arveid saata? Tee seda SimplBooksist tasuta! Pakkumisest arve tegemine on kiire ning ka olemasoleva arve põhjal saab lihtsasti uue teha. Uue kliendi info saad laadida Äriregistrist otse müügiarvele. Raamatupidamiskanded koostatakse automaatselt ning eelmised perioodid saab lihtsasti lukustada, et kogemata andmeid valesse perioodi ei saaks sisestada. SimplBooksi on lihtne kasutada ka e-poe jaoks läbi automaatse liidestuse sinu e-poe ja raamatupidamistarkvara vahel.

SimplBooks eelised

Lihtne palgaarvestus – Start paketiga saad palgaarvestust teha kuni 3 töötajale, Premium paketiga aga piiramatule arvule töötajatele.

Lihtne ja kasutajasõbralik – programmi kasutamine, juhendid, kasutajatugi, hinnastamine – kõik on lihtne.

Raamatupidajale kõik vajalik olemas – enam ei pea kompromisse tegema, lisaks lihtsusele on olemas kogu vajalik funktsionaalsus.

Täielikult veebipõhine – see tähendab, et oled asukohast sõltumatu ja pääsed andmetele ligi ka teel olles.

30 esimest päeva tasuta – pane SimplBooks proovile ja veendu selle lihtsuses.

Soodne – 14,90 eur + km – ei mingeid pikki siduvaid lepinguid või peidetud kohustusi.

Puuduvad lisatasud – vahest on üllatused head, kuid mitte alati – meie kuutasule üllatusi ei lisandu.

Piiramatult kasutajaid – soovid jagada andmeid ja ülesandeid erinevate inimeste vahel – pole probleemi, sest Premium paketis on kasutajaid piiramatult.

Tasuta kasutajatugi + juhendid – sõbralik ja professionaalne kasutajatugi on oluline ja see on see, mida me väärtustame.

Väga kõrge turvalisus – sinu andmed on kaitstud ja varundatud.

Automaatsed ja tasuta uuendused – eelmisel aastal tegime üle 50 erineva uuenduse ja arenduse, mis jõudsid klientideni automaatselt.

Mitmekeelsus (eesti, inglise, vene ja soome) – keelevahetus on lihtne.

Võimalused

1. Palgaarvestus - töötajate register, kalender, töötasude arvestus (“kõigile korraga” võimalus ja võimalik sisestada ka tunnitasusid töötasude arvestamisel), palgalehed (PDF kujul), väljamaksed, pangamakse fail jpm.

2. Müügiarved – arvete sisu ja välimuse seadistamine, arvete väljasaatmine, olemasoleva põhjal uue loomine, pangaimport laekumistele ja maksetele, automaatne ettemaksete arvestamine, e-arved (XML) jpm.

3. Ostuarved – arvete staatused, koopiate talletamine serveris, olemasoleva põhjal uue loomine, maksete panka saatmise võimalus, arvete mass-ekspordi võimalus, kuluaruanded jpm.

4. Raamatupidamine – pearaamat, bilanss, kasumiaruanne, rahavood, automaatsed kanded, põhivara, käibeandmik, KMD, INF lisad, VD, TSD raport , võimalus eelmiste aastate raamatupidamist sisestada jpm.

5. Raportid ja aruandlus – müügiraport, müügireskontro, ostureskontro, põhivarade raport, võrdlevad aruanded, lähetusaruanded ja sõidupäevik.

6. Laoarvestus – mitme lao võimalus, laodokumendid, saatelehed, laoliikumised, inventuur, mahakandmised, artiklid.

7. Põhivara arvestus – põhivara register, eraldi amortisatsioonikontode määramine, automaatne amortisatsiooni arvestus, automaatsed mahakandmise ja põhivara müügi kanded.

8. Hinnapakkumised – pakkumiste register, pakkumisest automaatne müügiarve koostamine, sisu ja välimuse seadistamine, väljasaatmine e-mailile.

9. Kliendibaas (CRM) – klientide ja hankijate register, kliendipõhised seaded, kontaktisikute register, tegevuste logi.

10. Seadistamine ja lisavõimalused – palju võimalusi seadistamiseks (arved, pakkumised, e-mailid, maksud, laoarvestus, kontoplaan, aruanded) , mitmekeelsus (eesti, vene, inglise, soome), automaatsete uuenduste teated ja arhiiv, masstegevuste võimalused, kiirklahvid jpm. MTÜ-de jaoks on olemas sobivad algseadistused.

11. Müügi- ja ostutellimused – Müügitellimustest on võimalik lihtsalt ja automaatselt koostada ettemaksearved või müügiarved. Ostutellimustest on võimalik lihtsalt koostada ostuarveid.

12. Tootmismoodul – retseptid, tootmine. Tootmise dokumente saab koostada käsitsi või eelnevalt loodud retseptide alusel.

13. Käibemaksu liigid – eelseadistatud käibemaksu liigid enamlevinud olukordade jaoks.

14. Kassapõhine arvestus – tehinguid kajastatakse vastavalt tehinguga seotud raha laekumisele või väljamaksmisele.

15. Projektiarvestus – projektide abil saab arvestust pidada näiteks kindla tööga seotud kulude ja tulude üle. Projekte saab määrata ostu-ja müügiarvetele, finantskannetele ning ka palgaarvestust koostades.

16. E-arved – e-arvete saatmiseks ei ole enam vaja operaatoritega eraldi lepingut sõlmida, vaid e-arved saab saata tasuta välja otse SimplBooks’ist.

17. Büroopakett – lihtsam haldus raamatupidajatele ja seda alates 39 euro (+km) eest kuus.

18. Palju liidestusi – näiteks Finbite, Envoice, CostPocket, Telema. Pangaliidesed Swedbanki, SEB ja LHV pankadega ning liidesed e-poe platvormidega WooCommerce, Shopify ja PrestaShop.

19. Muudetavad arvepõhjad – loo oma kujunduse ja infoasetusega müügiarved ja pakkumised. Import-eksport – me ei piira andmete liigutamist, vaid lubame kõiki vajalikke andmeid eksportida, pangaimport laekumistele ja maksetele.

20. Automaatsed kanded – kõikidele tehingutele koostab süsteem automaatselt kanded.

21. Valuutakursside automaatne laadimine – SimplBooks laeb tehingute, nagu näiteks müügiarved ja ostuarved, valuutakursid automaatselt otse Euroopa Keskpangast.

22. Ülevaade ettevõttest ehk Dashboard – näitab ühel lehel ära kõik olulisema finantsinfo ettevõtte kohta. Ülevaade on kasutaja poolt seadistatav.

Registreeri konto ja proovi järgi - saad kohe palju parema ülevaate!

Kui soovid esialgu lihtsalt sisse piiluda, siis saad meie demo versiooni proovida siit!

Ning kui soovid raamatupidamisteenust, siis meie lehelt leiad ka parimad raamatupidajad, kes SimplBooks tarkvaraga raamatupidamisteenust pakuvad - raamatupidamisteenused leiad siit!

Kontakt:

[email protected]

Tel: +372 635 0000

SimplBooks raamatupidamistarkvara

www.SimplBooks.ee

Jaga lugu
Palgauudised.ee toetajad:
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700