Autor: NOOM • 1. detsember 2021

NOOM raamatupidamistarkvara: terviklik, paindlik, kodumaine

Astro Baltics on Tartu südames asuv põhjamaine IT-ettevõte, mis loob tulevikku kujundavaid tarkvaralahendusi. Ettevõte portfellist leiab nutikad ja unikaalsed makse- ning majandustarkvaralahendused (ERP) ja pilvepõhised tulevikku kujundavad Cloudicsi tarkvaralahendused.

Astro on üks vanimaid majandustarkvara pakkujaid Eestis, tegutsedes turul juba alates 1998. aastast. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda terviklikke tarkvaralahendusi, mis tänu oma paindlikkusele sobiksid klientidele kui rätsepaülikond.

NOOMi majandustarkvara

NOOMi majandustarkvara on loodud eesmärgiga suurendada ettevõtete efektiivsust, olenemata selle tegevusvaldkonnast. Tegemist on keskse tarkvaralahendusega, mis sobib igas suuruses ettevõtetele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele on NOOMi majandustarkvara laia standardfunktsionaalsuse ning kõrge erilahenduste võimekusega. Tegemist on ainukese lahendusega turul, mida saab täielikult kohandada ettevõtte äriloogikale vastavaks.

Astro Balticsi pakutavad NOOMi tarkvaralahendused on iga päevaselt kasutuses Eesti apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustest, kaubanduskeskustest ja igal pool mujal.

Miks võtta kasutusele NOOMi majandustarkvara?

Tegemist on kõik-ühes-tarkvaraga!

Sageli kasutavad ettevõtted oma igapäevatöös mitut erinevat majandustarkvara – enamasti on eraldi programmides ettevõtte raamatupidamine, personal ja laohaldus, lisaks ka müügitööd toetavad vahendid.

Mitme eraldiseisva programmi soetamine ja juurutamine on märgatavalt kallim ühest kesksest lahendusest ning varem või hiljem muutub see ebaefektiivseks ja kulukaks, kuna nõuab andmeid sisestades rohkelt topeltööd. Samuti on mitme tarkvara edasiarendamine väga kallis.

NOOMi majandustarkvara on keskne tarkvaralahendus, mis seob teie ettevõtte erinevate osakondade töö üheks tervikuks.

Näiteks meie raamatupidamistarkvara saate siduda teiste NOOM moodulitega, mistõttu jõuavad vajalikud andmed automaatselt kõikide seotud osapoolteni ühes keskkonnas. Sidudes finantsmooduli laohaldusega jõuavad kõik laokanded automaatselt raamatupidamisse jne.

Tänu NOOMi modulaarsele ja paindlikule ülesehitusele on kerge vaevaga võimalik luua erilahendusi.

Kliendid soovivad kiires ja muutuvas ärikeskkonnas olla paindlikud ja alati konkurentidest ees. See eeldus kehtib ka kasutatava majandustarkvara kohta.

Tarkvara pakkuja peab suutma kliendile kiirelt arendada äriprotsesse katvaid erilahendusi.

Erilahenduste tellimisel võib teele sattuda mitu komistuskivi: suurte rahvusvaheliste ettevõtete puhul on arendusprotsess keeruline, aeganõudev ja tihti ka väga kulukas.

Teisest spektri otsast leiame konservatiivset joont hoidvad tarkvarapakkujad, kellel puudub huvi või võimekus erilahenduste loomiseks.

Tegemist on kodumaise tarkvaralahendusega, mida arendatakse siinsamas Tartus.

Astro Baltics on Eesti üks kogenumaid majandustarkvara pakkujaid, kes tegutseb turul juba aastast 1998. Asjaolu, et ettevõte asub siinsamas Eestis annab neile mitu eelist. Ettevõtte tunneb turgu, läheneb igale kliendile personaalselt ja suudab pakkuda usaldusväärset teenindust käsikäes operatiivse kasutajatoega vajadusel 24/7.

NOOMi palga- ja personalimoodul

NOOMi palga- ja personalimooduliga saate mugavalt hallata kogu oma töötajaskonna töötasusid.

Moodulis saate detailselt kirjeldada iga töötaja palgaanded ja siduda need kehtiva töölepinguga. Moodul seob endas palgalehtede, puudumiste ning tööajatabelite andmed.

Palgaarvestuse osa võtab kokku kogu meeskonna palgad ja tulemustasud, võimaldades koostada töötajate palgalehti, arvestada puudumistega, pidada tööaja- ning puhkuste tabelit, saata ja saata välja palgalipikuid.

Kõikidest andmetest saab hetkega genereerida ülevaatlikuid aruandeid.

Personalimoodul võtab kokku kõik Teie ettevõtte personaliga seonduva info.

NOOMi palga- ja personalimooduliga saate kiire ülevaate kõikidest puudumistest ja ka tööaja tabelist.

Vajadusel on NOOMis võimalik puudumiste kohta genereerida automaatraporteid, mille süsteem saadab osakonnajuhtidele. Lisaks saate määrata inimestele erinevad NOOMi kasutamise õigused.

Palgaandmete tabel

NOOMi palgaandmete tabelisse saab kanda kõik ettevõtte töötajatega seonduva info.

Tabelisse sisestatakse andmed nagu töötajaga seonduvad lepingud, erinevad töötasud, puhkuse reserv, puudumised jms.

Tabeli alusel arvutab NOOM ka töötajate puhkuse reservi.

Kasutuse teeb mugavaks asjaolu, et kõik töötajage seotud lepingud on kättesaadavad otse palgaandmete tabeli kaudu.

Tabelist on nupuvajutusega võimalik välja võtta ka statistika inimeste palkade kohta.

NOOMi palgaandmete tabel

NOOMi tööajaarvestus

Moodul on vajalik kõigile ettevõtetele, mille palgasüsteem kasutab tunnipõhist arvestust.

Selliselt registreerib tööajaarvestuse tarkvaramoodul töö täpse alguse ning lõpu, kandes need kesksesse andmebaasi. Tööaega saab kanda NOOMi kas käsitsi või automaatselt.

Automaatse seadistuse jaoks seome NOOMi tarkvaramooduli spetsiaalse, mis aitab teie ettevõtte töötajatel registreerida oma töö alguse ning lõpuaega. Riistvaraks võib olla näiteks läbipääsusüsteemid.

Sidudes tööajarvestuse NOOMi palga ja personalimooduliga, jõuavad kõik tööaja andmed otse palgasüsteemi, mis arvutab juba iga töötaja täpse palga. Töökoormuse ja tööaja järgi arvestatakse välja ületunnid ning öötöö ja riigipühal tehtava töö tunnid.

Tarkvara genereerib vajadusel automaatraporti üksuse juhile, andes ülevaate kohalolevatest ja puuduvatest inimestest.

NOOMi tööajatabel töötab kas päeva, nädala, kuu või aastapõhiselt.

Samuti on võimalik seadistada tööpäeva ja lõunapausi pikkust ning graafikujärgset tööd, andes võimaluse arvutada töötaja igakuiseid töötunde ja ületöötunde.

Tööajatabel veebis

Tagamaks oma klientidele kõrgeimat kasutusmugavust pakub Astro Baltics NOOMi majandustarkvara renditeenusena.

Võrreldes tarkvara soetamisega annab rentimine mitmeid eeliseid – kõik tarkvara uuendused ja edasiarendused jõuavad teieni teenuse hinna sees ning lisaks ei ole vaja muretseda ühekordse soetamisega kaasnevate kõrgete tasude pärast.

Lõplik rendihind sõltub moodulitest, funktsionaalsustest ja töökohtade arvust.

Täpse hinnapakkumise saamiseks täitke kontaktivorm siin või võtke ühendust:

[email protected]

+372 628 0000

www.astrobaltics.eu

Jaga lugu
Palgauudised.ee toetajad:
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700