Autor: NOOM • 10. jaanuar 2024

NOOM raamatupidamistarkvara: terviklik, paindlik, kodumaine

Tegemist on kõik-ühes tarkvaraga!

Astro Baltics on Tartu südames asuv põhjamaine IT-ettevõte, mis loob tulevikku kujundavaid tarkvaralahendusi. Ettevõte portfellist leiab nutikad ja unikaalsed makse- ning majandustarkvaralahendused (ERP) ja pilvepõhised tulevikku kujundavad Cloudicsi tarkvaralahendused.

Astro Baltics on üks pikaajaliseima kogemustepagasiga majandustarkvara pakkujaid Eestis, tegutsedes turul juba alates 1998. aastast. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda terviklikke tarkvaralahendusi, mis tänu oma paindlikkusele sobiksid klientidele kui rätsepaülikond.

NOOM majandustarkvara

NOOM majandustarkvara on loodud eesmärgiga suurendada ettevõtete efektiivsust, olenemata selle tegevusvaldkonnast. Tegemist on keskse tarkvaralahendusega, mis sobib igas suuruses ettevõtetele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele on NOOM majandustarkvara laia standardfunktsionaalsuse ning kõrge erilahenduste võimekusega. Tegemist on ainukese lahendusega turul, mida saab täielikult kohandada ettevõtte äriloogikale vastavaks.

Astro Balticsi pakutavad NOOM tarkvaralahendused on iga päevaselt kasutuses Eesti apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustest, kaubanduskeskustest ja igal pool mujal.

Miks võtta kasutusele NOOM majandustarkvara?

Tegemist on kõik-ühes tarkvaraga!

Sageli kasutavad ettevõtted oma igapäevatöös mitut erinevat majandustarkvara – enamasti on eraldi programmides ettevõtte raamatupidamine, personal ja laohaldus, lisaks ka müügitööd toetavad vahendid.

Mitme eraldiseisva programmi soetamine ja juurutamine on märgatavalt kallim ühest kesksest lahendusest ning varem või hiljem muutub see ebaefektiivseks ja kulukaks, kuna nõuab andmeid sisestades rohkelt topeltööd. Samuti on mitme tarkvara edasiarendamine väga kallis.

NOOM majandustarkvara on keskne tarkvaralahendus, mis seob teie ettevõtte erinevate osakondade töö üheks tervikuks.

Näiteks meie raamatupidamistarkvara saate siduda teiste NOOM moodulitega, mistõttu jõuavad vajalikud andmed automaatselt kõikide seotud osapoolteni ühes keskkonnas. Sidudes finantsmooduli laohaldusega jõuavad kõik laokanded automaatselt raamatupidamisse jne.

Tänu NOOM modulaarsele ja paindlikule ülesehitusele on kerge vaevaga võimalik luua erilahendusi.

Kliendid soovivad kiires ja muutuvas ärikeskkonnas olla paindlikud ja alati konkurentidest ees. See eeldus kehtib ka kasutatava majandustarkvara kohta.

Tarkvara pakkuja peab suutma kliendile kiirelt arendada äriprotsesse katvaid erilahendusi.

Erilahenduste tellimisel võib teele sattuda mitu komistuskivi: suurte rahvusvaheliste ettevõtete puhul on arendusprotsess keeruline, aeganõudev ja tihti ka väga kulukas.

Teisest spektri otsast leiame konservatiivset joont hoidvad tarkvarapakkujad, kellel puudub huvi või võimekus erilahenduste loomiseks.

Tegemist on kodumaise tarkvaralahendusega, mida arendatakse siinsamas Tartus.

Astro Baltics on Eesti üks kogenumaid majandustarkvara pakkujaid, kes tegutseb turul juba aastast 1998. Asjaolu, et ettevõte asub siinsamas Eestis annab neile mitu eelist. Ettevõtte tunneb turgu, läheneb igale kliendile personaalselt ja suudab pakkuda usaldusväärset teenindust käsikäes operatiivse kasutajatoega vajadusel 24/7.

NOOM palga- ja personalimoodul

NOOM palga- ja personalimooduliga saate mugavalt hallata kogu oma töötajaskonna töötasusid.

Moodulis saate detailselt kirjeldada iga töötaja palgaanded ja siduda need kehtiva töölepinguga. Moodul seob endas palgalehtede, puudumiste ning tööajatabelite andmed.

Palgaarvestuse osa võtab kokku kogu meeskonna palgad ja tulemustasud, võimaldades koostada töötajate palgalehti, arvestada puudumistega, pidada tööaja- ning puhkuste tabelit, saata ja saata välja palgalipikuid.

Kõikidest andmetest saab hetkega genereerida ülevaatlikuid aruandeid.

Personalimoodul võtab kokku kõik Teie ettevõtte personaliga seonduva info.

NOOM palga- ja personalimoodul annab kiire ülevaate kõikidest puudumistest ja ka tööaja tabelist.

Vajadusel on NOOMis võimalik puudumiste kohta genereerida automaatraporteid, mille süsteem saadab osakonnajuhtidele. Lisaks saate määrata inimestele erinevad NOOMi kasutamise õigused.

Palgaandmete tabel

NOOM palgaandmete tabelisse saab kanda kõik ettevõtte töötajatega seonduva info.

Tabelisse sisestatakse andmed nagu töötajaga seonduvad lepingud, erinevad töötasud, puhkuse reserv, puudumised jms.

Tabeli alusel arvutab NOOM ka töötajate puhkuse reservi.

Kasutuse teeb mugavaks asjaolu, et kõik töötajage seotud lepingud on kättesaadavad otse palgaandmete tabeli kaudu.

Tabelist on nupuvajutusega võimalik välja võtta ka statistika inimeste palkade kohta.

NOOM palgaandmete tabel

NOOM tööajaarvestus

Moodul on vajalik kõigile ettevõtetele, mille palgasüsteem kasutab tunnipõhist arvestust.

Selliselt registreerib tööajaarvestuse tarkvaramoodul töö täpse alguse ning lõpu, kandes need kesksesse andmebaasi. Tööaega saab kanda NOOMi kas käsitsi või automaatselt.

Automaatse seadistuse jaoks seome NOOM tarkvaramooduli spetsiaalse läbipääsusüsteemiga, mis aitab teie ettevõtte töötajatel registreerida oma töö alguse ning lõpuaega. Riistvaraks võib olla näiteks läbipääsusüsteemid.

Sidudes tööajarvestuse NOOM palga ja personalimooduliga, jõuavad kõik tööaja andmed otse palgasüsteemi, mis arvutab juba iga töötaja täpse palga. Töökoormuse ja tööaja järgi arvestatakse välja ületunnid ning öötöö ja riigipühal tehtava töö tunnid.

Tarkvara genereerib vajadusel automaatraporti üksuse juhile, andes ülevaate kohalolevatest ja puuduvatest inimestest.

NOOM tööajatabel töötab kas päeva-, nädala-, kuu- või aastapõhiselt.

Samuti on võimalik seadistada tööpäeva ja lõunapausi pikkust ning graafikujärgset tööd, andes võimaluse arvutada töötaja igakuiseid töötunde ja ületöötunde.

Tööajatabel veebis

Tagamaks oma klientidele kõrgeimat kasutusmugavust, pakub Astro Baltics NOOM majandustarkvara renditeenusena.

Võrreldes tarkvara soetamisega annab rentimine mitmeid eeliseid – kõik tarkvara uuendused ja edasiarendused jõuavad teieni teenuse hinna sees ning lisaks ei ole vaja muretseda ühekordse soetamisega kaasnevate kõrgete tasude pärast.

Lõplik rendihind sõltub moodulitest, funktsionaalsustest ja töökohtade arvust.

Täpse hinnapakkumise saamiseks täitke kontaktivorm siin või võtke ühendust:

[email protected]

+372 628 0000

www.astrobaltics.eu

Astro Baltics – Tarkvara teejuht tulevikku!

Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee turunduslahenduste müügijuht Tel: 53 315 700