Ainult tellijatele
Autor: Raamatupidaja.ee • 9. aprill 2020
Ainult tellijatele

Kas töötukassa hüvitise saamine mõjutab töötaja puhkuseraha suurust?

Autor: Pixabay

Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu selgitab, Kas töötukassa hüvitise saamine mõjutab töötaja puhkuseraha suurust.

Küsimus: Tööandja vähendas töötasu TLS-i § 37 alusel ja töötaja on saanud töötukassalt töötasu hüvitist. Kuidas tuleb sellises olukorras arvestada hiljem puhkusetasu? Kas arvesse läheb ka töötukassa makstud töötasu hüvitise osa? Kas puhkusetasu väheneb selle vähendatud töötasu arvelt?

Kui oled juba tellija, siis logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Palgauudised.ee toetajad:
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700