Autor: Külli Reino, raamatupidaja.ee toimetaja- projektijuht • 25. oktoober 2023

Arvestusala Edendaja 2023: tutvu kandidaatidega ja anna oma hääl

Läbi aasta vahendab raamatupidaja.ee arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös Excellent Business Solutionsiga valime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.
Foto: Ergo Sander

Oma hääle saad anda SIIN!

Arvestusala Edendaja 2023 kuulutame välja juba 10. novembril 2023 Raamatupidajate energiapäeval. Konverentsil osalemiseks saad pääsme soetada SIIT!

Kandidaat nr 1: Marget Mark

Huvi inimeste arendamise vastu ärgitas õppima coachiks ja superviisoriks. Marget peab väga oluliseks süsteemsust, head meeskonda ja südamega kohalolu.

Loe Margeti persoonilugu SIIT!

Marget Mark
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 2: Mare Kingo

Mare Kingo on oma tööelus õigusvaldkonnaga kokku puutunud väga erinevatel ametikohtadel töötades. Tema elufilosoofia on, et iga kogemus rikastab ning ta on äärmiselt tänulik elus avanenud võimalustele.

Loe Mare persoonilugu SIIT!

Mare Kingo
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 3: Riina Käi

Aktsiaseltsi Elering juhatuse liige ja finantsjuht Riina Käi lähtub põhimõttest, et töist elu viivad edasi üha suuremat vastutust nõudvad eesmärgid. Südika naise töised sihid on täitunud just sel ajal ja viisil, nagu ta on planeerinud, olles loogiliseks jätkuks eelnevale.

Loe Riina persoonilugu SIIT!

Kandidaat nr 4: Lemmi Oro

Raamatupidajate seas väga hinnatud pikaaegne juht Lemmi Oro on rahandusministeeriumi esindajana käinud Pärnu Raamatupidamiskonverentsi laval ettekandeid tegemas alates esimesest konverentsist – mitte ühtegi ei ole vahele jäänud, sest ilma Lemmita lihtsalt ei saa.

Loe Lemmi persoonilugu SIIT!

Lemmi Oro
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 5: Karoliina Treter

Kui esimesel tööintervjuul kunagi küsiti, et mida töölt ootan, siis ütlesin ausalt, et lõpetasin alles esimese kursuse ning ei tea tööst veel midagi, aga tahaksin väga teie meeskonnaga liituda, naerab BDO Eesti partner ja raamatupidamise äriliini juht Karoliina Treter nüüd aastaid hiljem.

Loe Karoliina persoonilugu SIIT!

Karoliina Treter
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 6: Monika Nikitina-Kalamäe

Õppimine on võti, mis avab nii mõnedki uksed, kinnitab majandusarvestuse lektor Monika Nikitina-Kalamäe.

Loe Monika persoonilugu SIIT!

Monika Nikitina-Kalamäe
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 7: Kristi Hõrrak

Finora Bank sai eelmisel aastal Baltikumis ainsana pangalitsentsi. Selleks andis suure panuse ettevõttes pea kolm aastat finantsjuhina töötanud Kristi Hõrrak, Eesti üks mõjukamaid finantsjuhte.

Loe Kristi persoonilugu SIIT!

Kristi Hõrrak
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 8: Marika Taal

„Saatsin neile esmalt oma CV ning kui istusin parajasti Pariisi metroos, tuli kõne tööintervjuuks. Läbisin selle edukalt ja mind võeti auditi assistendiks tööle. Aasta oli siis 2004,” ütleb Marika Taal oma pöördelisi eluseiku meenutades.

Loe Marika persoonilugu SIIT!

Marika Taal
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 9: Raigo Uukkivi: minu esimeseks töökohaks oli teismelisena ehituspood

Raigo Uukkivi on juhtinud Maksu- ja Tolliametit poolteist aastat ning ta kinnitab, et on erakordselt huvitav juhtida nii mitmekülgset asutust, kuhu koonduvad kokku nii maksundus, tollindus kui ka ettevõtlus.

Loe Raigo persoonilugu SIIT!

Raigo Uukkivi
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 10: Imre Pralla

Askendo Raamatupidamisbüroo juht Imre Pralla on oma ala tõeline entusiast ning ütleb, et teda inspireerib seda tööd tehes keeruliste olukordade põnevus ning ka rõõm elegantsest lahendusest, aga ka võimalus teha asju uutmoodi ja paremini.

Loe Imre persoonilugu SIIT!

Imre Pralla
Foto: Meeli Küttim

Anna oma hääl SIIN!

Miks toetab Excellent arvestusala edendajat?

"Excellenti eesmärgiks on pakkuda Eesti ettevõtetele äritarkvara, et igapäevane finantside juhtimine koos raamatupidamise, palgaarvestuse, kliendihalduse, müügihalduse, logistika, ärianalüüsi ja teiste funktsioonidega oleks mugavalt ja korrektselt tehtud – kõike selleks, et arvestusala valdkonnas tegutsevad inimesed saaksid keskenduda väärtuste loomisele ja panustada oma valdkonna edendamisse" – Maret Luts, Excellent turundus- ja kommunikatsioonijuht.

Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee turunduslahenduste müügijuht Tel: 53 315 700