Ainult tellijatele
Autor: Palgauudised.ee • 17. november 2022
Ainult tellijatele

KKK: kas endise töötaja tervisekahjustuse kulusid saab talle hüvitada?

Advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat Kristi Sild selgitab, kas ja mille alusel võib endisele töötajale hüvitada tervisekahjustusest põhjustatud lisakulud.
Autor: Pixabay

Lugeja küsib: Ettevõtte endine töötajaga, kellel tuvastati kutsehaigus 1999. aastal, esitas avalduse ja palub välja maksta tervisekahjustusest põhjustatud lisakulud. Kuludeks on sanatooriumi ravituusik ja kaasnevad sõidukulud. Minule teadaolevalt on tööandja kohustatud need kulutused hüvitama aga konkreetset seadust ma selle kohta ei leia. On küll VÕS § 130 lg 1, aga see on mitmeti mõistetav.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Palgauudised.ee toetajad:
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700