Autor: Grete Ly Jõgisoo • 10. august 2023

Need on kuldaväärt finantsteadmised, mis aitavad sul ja juhtkonnal teha targemaid äriotsuseid

Arvestusvaldkonna töötajale on kahtlemata väga kasulik, kui tal on oskused olla juhile sisuliseks partneriks, andes nõu nii maksuküsimustes kui ka äriotsustes laiemalt.

Koolitajad Märt Murd, Kuldar Ojang ja Inga Stelmak
Foto: Äripäeva Akadeemia

Finantsjuhtimise arenguprogrammist saad osalejana hulgaliselt kuldaväärt praktilisi oskusi, et teha tarku finantsotsuseid ning olla partneriks strateegilistes otsustes ettevõtte juhtkonnale.

Kolm selget põhjust, miks osaleda finantsjuhtimise arenguprogrammis

8-päevasel koolitusel käsitletakse kõige ajakohasemaid teadmisi finantsplaneerimistest, rahakäibe planeerimisest, finantsanalüüsist, aga ka investeeringutest ja riskijuhtimisest.

Programm pakub interaktiivset õpikogemust, kus sina osalejana saad:

1. Süvendada oma finantsteadmisi: õpid tundma finantsmaailma põhimõisteid ning analüüsima ettevõtte finantsseisundit. See aitab sul mõista, kuidas erinevad otsused mõjutavad ettevõtte käekäiku.

2. Praktilised oskused reaalsest elust: programm keskendub reaalsetele olukordadele ja stsenaariumidele, aidates sul omandada praktilisi oskusi, mida saad kohe rakendada oma igapäevatöös.

3. Oskused suurendada äriprotsesside efektiivsust: õpid, kuidas analüüsida finantsandmeid ning mismoodi kasutada neid teadlikumate otsuste tegemiseks. See aitab sul optimeerida äriprotsesse ja saavutada paremaid tulemusi.

Ära jää oma finantsjuhtimise oskustega hätta – liitu finantsjuhtimise arenguprogrammiga ja saa oma ettevõtte finantside peremeheks!

Esimene moodul algab juba 29. septembril.

Lisainfo ja registreerimine SIIN.

Arenguprogrammi koolitajad on oma ala kogenud professionaalid

Finantsjuhtimise arenguprogrammi lektorid on:

Märt Murd

Märt tegutseb finantsjuhi ja ettevõtjana, pakkudes raamatupidamis-, finantsanalüüsi- ja koolitusteenuseid. Ta on pea 20 aasta jooksul töötanud erinevatel finantsanalüüsi ja prognoosimisega seotud ametikohtadel.

Inga Stelmak

Inga on suurte kogemustega finantsist, koolitaja ja ettevõtja. Ta on töötanud finantsjuhina mitmes rahvusvahelises organisatsioonis (Sportland International Group AS, Six Apples Finance OÜ jt).

Kuldar Ojang

Kuldar on saanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnast ning töötanud panganduses alates 1994. aastast. Tal on siseauditi töökogemus 15+ aastat Hansapangas/Swedbankis ning riskijuhtimise ja toimepidevuse juhtimise kogemus 7 aastat SEB pangast.

Tule osalema ja uusi teadmisi saama!

Registreeri end finantsjuhtimise arenguprogrammile meie veebilehe kaudu. Osalustasu hõlmab koolitust, õppematerjale ning kohvipause.

Koolitusel kasutatakse mitmekülgseid õppemeetodeid, sealhulgas praktilisi grupitöid, reaalsete juhtumite analüüsi ja arutelusid, mis tagavad põhjaliku õppimiskogemuse.

Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee turunduslahenduste müügijuht Tel: 53 315 700