Autor: Mare Timian, palgauudised.ee juht • 8. november 2023

Mis muutub 2024. aastal, kui hoogu koguv maksumöll saab reaalsuseks?

Iga uus aasta toob kaasa maksu- ja seadusemuudatusi, mis kõik mõjutavad ettevõtete käekäiku, finantsarvestust ja aruandlust. Ja eks see tekitab see kõik paraja segaduse. Et raamatupidaja ja ettevõtjad ei kaotaks sihti maksumuudatuste rägastikus, klaarime ära kõik küsimused väga oodatud tippsündmus „Mis muutub raamatupidaja töös aastal 2024?“.
Konverents Mis muutub raamatupidaja töös 2023?
Foto: Raul Mee

Konverentsil anname ülevaate KÕIGIST olulistest muudatustest ÜHE praktilise päevaga!

Üdini praktilise ja muudatuste selgitamise põhjaliku konverentsi käigus saad ülevaate maksu ja tööõiguse muudatustest ning kõikidest olulistest teemadest, millega finants-, raamatupidamise- ja personalispetsialistid peavad kursis olema. Räägime loomulikult ka uutest suundadest tehnoloogiavaldkonnas, mis on pöördeliselt muutmas finantsprotsesse ja ka raamatupidajate tööd.

Tule 14. detsembril konverentsile "Mis muutub raamatupidaja töös 2024?", kus anname ülevaate kõigist olulistest maksumuudatustest ning seaduste muudatustest, millega on vaja sul uuel aastal kursis olla:

• maksumöll ja käibemaksu muudatused

• töölepinguseaduse muudatused

• audiitorkontrolli muudatused ja audiitori fookus 2024

• äriseadustiku muudatused

• peamised vead maksudeklaratsioonide esitamisel

• majandusaasta aruanne 2023

• äriregistri uued lahendused

• lisaks praktikute kogemuslood ja juhtide vaade aastasse 2024

Külli Külm-Kivistik maksuameti tulu- ja sotsiaalmaksu kohustuse täitmise teenusejuht teeb konverentsil praktilise ja eluliste näidetega ettekande teemal “Kuidas vältida vigu maksudeklaratsioonide esitamisel?” Vaata programmi ja pane ennast kirja soodushinnaga!

Miks osaleda?

• Saad ühe päevaga selguse kõikidest olulistest maksu- ja seadusemuudatustest

• Saad tipp-ekspertidelt aktuaalset infot ja kõige värskemaid teadmisi

• Kuuled praktikute kuldaväärt kogemusi ja parimaid praktikaid otse elust

• Saad küsida asjatundjatelt küsimusi ja suhelda oma ametikaaslastega kogemuste jagamiseks - seda ju iga päev ei saa

• Teeme sulle jõulukingi: kõik osalejad saavad TASUTA külastada KUMU väljapanekut 14.12.2023

Tule 14. detsembril konverentsile "Mis muutub raamatupidaja töös 2024?". Vaata konverentsi programmi ja esinejaid ning pane ennast ja oma kolleegid kohe kirja! Viimane soodushind saab läbi 7.12.2023.

Eelmisel aastal konverentsil osalejad ütlesid nii: „Huvitavad ja aktuaalsed teemad, saab uusi teadmisi muudatustest ja igapäevarutiinist välja, hästi korraldatud ja aktuaalsed probleemid, kõige tähtsama info ühest kohast, kompaktne ülesehitus, lühikesed, konkreetsed ettekanded, head esinejad; ülevaatlik ja praktikas vajalik teemavalik, optimaalne ettekannete aeg; hõlmab erinevaid teemasid, saab hea ülevaate kõigist muudatustest; hea korraldus, info asjakohane, head esinejad.“

Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Palgauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianPalgauudised.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoPalgauudiste toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanPalgauudised.ee turunduslahenduste müügijuht Tel: 53 315 700